Завдяки співпраці Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги Ковель отримає черговий гуманітарний вантаж

Понад чверть століття плідно співпрацює з Ковельським МТМО Мальтійська Служба Допомоги міст Шверте та Гаген (Німеччина). Започаткована в скрутні часи становлення Незалежності, систематична гуманітарна допомога «мальтійців» стала за минулі десятиліття неабияим підґрунтям не лише в збереженні, а й у розвитку соціальної сфери Ковельщини, та її медичної галузі, зокрема. Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Якщо на початках гуманітарних місій перелік вантажів містив вкрай необхідні пацієнтам продукти харчування, одяг, перев’язувальні матеріали та медикаменти, то, згодом німецькі партнери постачали вже складніші вироби: лікарняні меблі, медичну апаратуру… Десятий рік невтомно «намотує» кілометри, допомагаючи пацієнтам у критичних ситуаціях, подарований Мальтійською Службою Допомоги міста Шверте реанімаційний автомобіль.

За останні роки рівень місцевої українсько-німецької співпраці в гуманітарній сфері набрав більш високої динаміки. Ковельське МТМО отримало апарати для ультразвукової діагностики (УЗД), укомплектовані різноманітними датчиками (в т.ч. два зонди для ендоорганного дослідження), сучасні операційні столи-трансформери, наркозні апарати, більше десятка ліжечок для немовлят, набори для надання невідкладної допомоги, негатоскоп. За сприяння «мальтійців» група ковельських лікарів пройшла стажування в клініці святої Марії у Шверте.

Ось і сьогодні черговий гуманітарний конвой Malteser Schwerte вирушив з німецької землі Північний Рейн-Вестфалія до українського Ковеля на Волині.


#КовельськеМТМО

Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають «Пакунок малюка»

Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають «Пакунок малюка»
Кількість жінок, які перебувають на обліку у Ковелі і планують народити дитину протягом вересня-грудня 2018 року, понад 400. Вартість одного пакунка становить близько 5 тисяч гривень.

Арт-терапія для хворих: юні ковельські художники прикрасили своїми роботами стіни лікувальних закладів міста ФОТО

Арт-терапія для хворих: юні ковельські художники прикрасили своїми роботами стіни лікувальних закладів міста ФОТО
Завдяки об'єднанню зусиль працівників культури та охорони здоров'я у Ковелі започатковано арт-проект, який сприятиме позитивним емоціям та швидшому одужанню хворих.

Найбільше інтернів на Західній Україні стажуються у Ковелі

Найбільше інтернів на Західній Україні стажуються у Ковелі
Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання є найбільшою базою для проходження навчання (інтернатури) майбутніми лікарями.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: