В облдержадміністрації обговорили питання виділення земельних ділянок АТОвцям Ковеля

Нараду провів голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко 17 липня 2018 року. Під час обговорення стало відомо, що в місті Ковелі наразі є 410 бажаючих, які перебувають на черзі у реєстрі на отримання земельних ділянок. Це і учасники АТО, і сім`ї загиблих.

Таким чином керівник сектору правової, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації Віктор Шрамко запропонував розглянути пропозицію щодо виділення земельних ділянок на території колишньої ковельської військової частини (військове містечко №19):

- Потреба вільних земельних ділянок для АТОвців в Ковелі досить суттєва. А територія військової частини – близько 19 гектарів, три з яких вже виділили та розділили між учасниками бойових дій. Тому є пропозиція розглянути саме ці ділянки,
- повідомив Віктор Сергійович.

Проте, міський голова Ковеля Олег Кіндер зауважив, що цю землю не можна роздавати, бо є Генплан та план розвитку міста, за яким там планується багатоквартирна забудова. Тож запропонував наступне:

- В нас є сьогодні військові, які стоять в черзі на безкоштовне житло та отримають квартири. Ми працюємо за прийнятою програмою та звернулися до обласної ради, аби вони теж долучилися. Окрім того, можна пропонувати земельні ділянки і в районі. Також готується окрема програма житлового будівництва для АТОвців.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, своєю чергою, зауважив, що проблему потрібно вирішувати, так як кількість військовослужбовців, які мають право на земельні ділянки – зростає:

- Ми будемо відстоювати інтереси військовослужбовців та запропонуємо альтернативні варіанти. Лише так зможемо дійти порозуміння, за якого АТОвці матимуть землю, а інфраструктура Ковеля розвиватиметься.

Таким чином, Олег Кіндер запропонував обговорювати з військовими питання виділення землі в районі та інші варіанти:

- Також вони можуть створити кооператив та брати участь у зведенні багатоквартирних будинків, частину квартир яких вони отримають. Окрім того, будемо писати листи в Міністерство оборони та Прем'єр-міністру України.

Насамкінець керівник найвищої виконавчої гілки влади в області підтримав вище вказані пропозиції та пообіцяв підписати відповідні листи.

- Держава, яка воює, повинна дбати про військовослужбовців найбільше. Хоча, і не забувати про медиків та вчителів, які виховують нове покоління, - резюмував Олександр Ілліч.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрацїі


#ДопомогаАТО #ОлександрСавченко

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі діти учасників АТО можуть провести дозвілля у розважальному центрі «Fun City» та спортивному клубі «Апперкот»

У Ковелі діти учасників АТО можуть провести дозвілля у розважальному центрі «Fun City» та спортивному клубі «Апперкот»
Цю благодійну акцію організовують спілка учасників АТО «Побратими України» та керівництво закладів. Деталі за номером телефону 067 315 87 30.