Ковельським залізничникам, які задіяні у перевезеннях вантажів, підвищать премії

За дорученням виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Володимира Крота, з метою підвищення відповідальності та матеріальної зацікавленості працівників за організацію формування, пропуску вантажних поїздів на подовжених дільницях обслуговування на магістралі введено в дію положення про додаткове преміювання працівників оперативно-диспетчерської групи служби перевезень, дирекцій залізничних перевезень, ПТО підрозділів служби вагонного господарства та локомотивних бригад. Повідомляється на сайті Львівської залізниці.

Новим документом узагальнено та об’єднано попередні положення про додаткове преміювання окремих категорій працівників, що стосувалися локомотивного, вагонного господарств та господарства перевезень. Одна з головних особливостей впорядкованого положення – суттєве підвищення матеріальної винагороди працівникам, які безпосередньо задіяні у комплексі формування, організації та здійснення руху вантажних поїздів.

Дія положення розповсюджується на старших диспетчерів та диспетчерів, диспетчерів локомотивних (дорожніх) оперативно-диспетчерської групи служби перевезень, чергових по дирекціях залізничних перевезень, поїзних та локомотивних диспетчерів дирекцій, диспетчерів маневрових, станційних, чергових по станції, чергових по сортувальних гірках, складачів поїздів, операторів станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів (зі списування вагонів), старших оглядачів та оглядачів вагонів, старших оглядачів-ремонтників та оглядачів-ремонтників вагонів, операторів з обслуговування та ремонту вагонів (з відправлення), локомотивні бригади локомотивних депо Львів-Захід, Ковель та Мукачево.

Відповідно до нового положення, преміювання передбачене за організацію формування, пропуску вантажних поїздів на подовжених дільницях обслуговування Львів – Жмеринка, Жмеринка – Клепарів, Львів – Здолбунів – Козятин, Козятин – Здолбунів – Клепарів, Ковель – Здолбунів – Козятин – Знам’янка, Клепарів – Батьово – Чоп, Чоп – Батьово – Львів, Здолбунів – Красне – Тернопіль – Максимівка-Тернопільська; формування, відправлення та пропуск поїздів складом 300 і більше осей, а також поїздів, не передбачених діючим планом формування. Крім того, матеріальне заохочення передбачене за організацію прискореного обороту локомотивних бригад на дільницях Здолбунів – Львів – Здолбунів, Львів – Лавочне – Львів, Львів – Сянки – Львів, Львів – Івано-Франківськ (Хриплин) – Львів, Чоп – Лавочне – Чоп, Чоп – Сянки – Чоп, Тернопіль – Львів – Тернопіль; проведення вантажних поїздів із подвійним обертом локомотива (без заїзду в депо та без зміни локомотивної бригади на станції Ковель) на плечі обслуговування Ковель – Ізов; а також зменшення експлуатаційних витрат, покращення показників використання локомотивів і локомотивних бригад із дотриманням встановленого режиму роботи локомотивних бригад та вимог графіку руху.

Підставою для нарахування премії є відомості про кількість сформованих, відправлених, проведених поїздів із дотриманням графіка руху на подовжених плечах, у тому числі поїздів складом 300 і більше осей.


#Укрзалізниця

Квитки на потяг Ковель-Холм можна придбати через інтернет-сервіси

Квитки на потяг Ковель-Холм можна придбати через інтернет-сервіси
З початку 2018 року онлайн продано понад 14 млн квитків. Це майже 50% від загального продажу, - Укрзалізниця.

Потяг з Ковеля у Здолбунів та у зворотному напрямку не їздитиме до осені

Потяг з Ковеля у Здолбунів та у зворотному напрямку не їздитиме до осені
Про це повідомляє Львівська залізниця. Поїзд сполученням Здолбунів–Ковель–Здолбунів відправили на капітальний ремонт.

На святкові вихідні Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ – Ковель

На святкові вихідні Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ – Ковель
Усього Україною курсуватиме одинадцять додаткових поїздів у різних напрямках. Крім того, признаечно й додаткові рейси графікових поїздів.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: