Відділ економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому інформує про початок роботи Програми ЄБРР IQ energy з фінансування енергомодернізації житла для ОСББ. При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій, модернізацію систем опалення, в тому числі встановлення лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

У випадку проведення заходів для ОСББ у нашому регіоні (не менше 30 учасників), представники Програми готові особисто надати роз’яснення щодо участі ОСББ в Програмі IQ energy.

Інформація про умови Програми розміщена на веб-сайті www.iqenergy.org.ua/osbb.
Консультації та роз’яснення для потенційних учасників Програми та стосовно співпраці надаються за адресою: osbb@iqenergy.org.ua та за телефонами:

офіс Програми IQ energy - 044 290 9190;

050 465 22 14 Андрій Мельник,

067 209 51 98 Віктор Маноха,

050 356 67 25 Володимир Шимкін.