Торік під час міських заходів з нагоди Дня Незалежності України у парку культури імені Тараса Шевченка проводилась акція з влаштування фотозон у національному стилі.

Ковельчанам сподобась ця ідея, чимало людей скористались можливістю зробити оригінальні фото на згадку про неповторні і особливі моменти.

Цьогоріч оргкомітет з підготовки програми відзначення свята вирішив провести подібну акцію у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Тож ковельчан запрошують долучитись і не лише стати учасником свята, але більше розповісти про своє підприємство, установу, громадську чи релігійну організації, про свою підприємницьку діяльність.

Головне в цій хорошій справі – активність, бажання творити й експериментувати, ініціативність, патріотичні налаштування Адже кожному з нас таке рідне, святе і дороге синьо-жовте полотнище, вишита сорочка і рушник, природні дари і багатства рідної землі. І завдання для учасників акції – вдало і з любов’ю використати все українське, влаштувати самобутній, гармонійний, цікавий і привабливий куточок, аби до створеної фотозони поспішали міські жителі і гості.

Заявки на участь необхідно подавати у відділ культури за номером телефону: 7-11-10.