З 6 по 8 липн на озері Світязь в урочищі "Гряда", що у Шацькому районі, проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Зіркові хвилі Світязя-2018". Організаторами конкурсу виступили Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга. Захід відбувся за підтримки та участі Департаменту культури з питань концертної та гастрольної діяльності, Міністерства освіти та науки України. Юні ковельчани достойно представили наше місто та Ковельську школу мистецтв. Пишуть "Вісті Ковельщини".
На фото - сестрички Софія та Вікторія Йоц-Холодько

Анастасія Харитонова – лауреат I премії у третій віковій категорії – "Естрадний вокал" ("Спілка творчої молоді. "Гармонія", викладач Л. І. Лимар); Софія Йоц-Холодько – лауреат I премії у третій віковій категорії "Інструментальна музика" – клас фортепіано (Ковельська школа мистецтв, викладач Л. І. Лимар); Вікторія Бобер – лауреат II премії у другій віковій категорії "Інструментальна музика" – клас домри (Ковельська школа мистецтв, викладач С. М. Остапчук, концертмейстер Л. І. Лимар); Вікторія Йоц-Холодько – лауреат III премії у першій віковій категорії "Інструментальна музика" – клас фортепіано (Ковельська школа мистецтв, викладач Л. І. Лимар).
На фото - Вікторія Бобер

Крім визнання і престижної відзнаки, поїздка на Світязь – це не тільки перемоги, а й неймовірні враження, спілкування з однолітками, вагомий крок на шляху до успіху.Фото Ольги Стеблевець