У Ковелі побували керівники районних філій центрів зайнятості. Окрім наради, яку провів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, вони поспілкувалися з представниками влади міста Ковеля та Ковельського району, та побували на місцевих підприємствах. Розповідають на сторінці Волинського обласного центру зайнятості у Фейсбук.

Зазначається, що між районною державною адміністрацією, місцевим самоврядуванням та центром зайнятості існує тісна співпраця, створюються нові робочі місця.

Серед питань, які розглядали під час засідання: результати соціального партнерства з органами місцевого самоврядування для сприяння служб зайнятості; ефективність та результати апробації проекту «Картка укомплектування вакансій».

Для учасників наради у Ковелі провели економічну екскурсію на два підприємства. Перше – українсько-польсько-італійське ТзОВ «САВА–УА», створене у листопаді 2017 року, яке спеціалізується на виробництві панчішно-шкарпеткової продукції.

Відкрилося підприємство лише на початку травня цього року. Служба зайнятості допомогла із стажуванням 14-ти безробітних безпосередньо на робочих місцях за професією оператор в’язально-прошивного устаткування. З початку 2018 року для підприємства, за сприяння служби зайнятості, вже укомплектовано 18 вакансій.

Також директори центрів відвідали ТОВ «Металдорс», створене у 2014 році, яке спеціалізується на виготовленні вхідних металевих дверей. Реалізовують виготовлену продукцію в Україні, Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах. Наразі ринок збуту розширюють.

Щодо кадрового потенціалу, то дирекція підприємства співпрацює з центром зайнятості, адже найчастіше виникає потреба у слюсарях з механоскладальних робіт, електрогазозварниках, фарбувальниках приладів і деталей, личкувальниках деталей меблів. Нині на підприємстві працює 26 осіб. Увесь персонал безкоштовно довозять до місця роботи.