У Ковелі відбулась економічна екскурсія на місцеві підприємства ФОТО

У Ковелі побували керівники районних філій центрів зайнятості. Окрім наради, яку провів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, вони поспілкувалися з представниками влади міста Ковеля та Ковельського району, та побували на місцевих підприємствах. Розповідають на сторінці Волинського обласного центру зайнятості у Фейсбук.

Зазначається, що між районною державною адміністрацією, місцевим самоврядуванням та центром зайнятості існує тісна співпраця, створюються нові робочі місця.

Серед питань, які розглядали під час засідання: результати соціального партнерства з органами місцевого самоврядування для сприяння служб зайнятості; ефективність та результати апробації проекту «Картка укомплектування вакансій».

Для учасників наради у Ковелі провели економічну екскурсію на два підприємства. Перше – українсько-польсько-італійське ТзОВ «САВА–УА», створене у листопаді 2017 року, яке спеціалізується на виробництві панчішно-шкарпеткової продукції.

Відкрилося підприємство лише на початку травня цього року. Служба зайнятості допомогла із стажуванням 14-ти безробітних безпосередньо на робочих місцях за професією оператор в’язально-прошивного устаткування. З початку 2018 року для підприємства, за сприяння служби зайнятості, вже укомплектовано 18 вакансій.

Також директори центрів відвідали ТОВ «Металдорс», створене у 2014 році, яке спеціалізується на виготовленні вхідних металевих дверей. Реалізовують виготовлену продукцію в Україні, Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах. Наразі ринок збуту розширюють.

Щодо кадрового потенціалу, то дирекція підприємства співпрацює з центром зайнятості, адже найчастіше виникає потреба у слюсарях з механоскладальних робіт, електрогазозварниках, фарбувальниках приладів і деталей, личкувальниках деталей меблів. Нині на підприємстві працює 26 осіб. Увесь персонал безкоштовно довозять до місця роботи.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: