У Ковелі волонтери знайшли одразу кілька псів зі схожими різаними ранами. Ветеринари ледь урятували тварин і припускають: їх травмували ножем або лопатою і, ймовірно, ці злочини - на сумлінні однієї людини, йдеться у сюжеті ТСН.

Італієць Джірберто не стримує сліз, коли згадує про стан тварини, яку знайшов на вулиці із розсіченою головою. Вилікуваного собаку відпустили на вулицю лише чотири дні тому і він повернувся знову зі слідами катувань. На голові була нова глибока рана.  

В іншому районі міста також знайшли покалічене семимісячне цуценя-безхатько з різаною раною на голові і зламаною лапою. На переконання волонтерів, собак хтось свідомо калічить.

Ветеринар підтвердив підозри зоозахисників. "Розсічено гострим предметом. Лопатою чи ножем", - розповів ветеринар Юрій Бакай. Собак зі схожими глибокими ранами на голові за останні дні у місті нарахували щонайменше п'ятеро. Катували тварин у різних районах міста. Свідки лиш здалеку бачили біля тварин того самого чоловіка спортивної статури. Його часто можна бачити в парку.

У поліції кажуть: пошуки ускладнює те, що із заявою до них волонтери звернулись лише за кілька тижнів після першого випадку катування тварин. Більше шансів було б затримати ката за гарячими слідами. "Повідомлення було лише разове за вчорашній день. Але так само з інформації стало відомо, що це відбувається доволі часто. Можливо, навіть систематично", - розповів інспектор поліції Сергій Бадалян.

Зловмиснику загрожує вісім років за ґратами, якщо його знайдуть. Поки він не затриманий - волонтери не випускають урятованих цуциків на вулицю.