В Україні розпочали масово перевіряти перевізників

Про це 23 липня повідомив заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич. У державі тривають превентивні заходи під умовною назвою «Перевізник». Про це пише прес-служба Національної поліції Волині.

Олександр Фацевич розповів, що на території держави розпочали роботу спільні мобільні групи з виявлення та документування порушень в сфері пасажирських перевезень. До їхнього складу увійшли працівники відділів безпеки дорожнього руху патрульної поліції та територіальних підрозділів Укртрансбезпеки.

«Упродовж доби забезпечено роботу тридцяти трьох таких спільних мобільних груп. Вже перевірено більше 200 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів. У результаті складено 87 адміністративних матеріалів», – розповів заступник Голови Нацполіції.

Серед порушень у перевізників – керування без необхідних документів, керування автобусами, які мають технічні несправності та не пройшли обов’язковий технічний контроль, порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху.

Також Олександр Фацевич повідомив, що з початку року у ДТП загинули 1237 людей, 12,8 тисяч громадян отримали травми. У Волинській області було зафіксовано 1218 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло 56 людей та 393 було травмовано.

Для ефективності контролю за маршрутними транспортними засобами будуть залучатися додаткові екіпажі патрульної поліції.#ПатрульнаПоліція #Укртрансбезпека #ТранспортніПеревезення

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також