50-річний ювілей відзначило Ковельське ШБУ-63. З цієї нагоди минулої п’ятниці у народному домі «Просвіта» відбулись урочистості. Повідомляє прес-служба міської ради.

Традиційно перше слово було надано його керівнику Ігорю Пецю. Він зупинився на основних етапах становлення і розвитку підприємства, розповів про сьогоднішні здобутки, висловив вдячність ветеранам і нинішнім колегам за хорошу командну роботу, сумлінність, відданість справі і професіоналізм. Кращі працівники отримали нагороди.

Привітала колектив і секретар міської ради Віра Федосюк: «Сьогодні приємно констатувати, що саме ваш колектив докладає зусилля, вміння, робить вагомий внесок у справу поліпшення дорожнього господарства Ковеля.

Варто зазначити, що ви впевнено почуваєтеся на цьому ринку послуг, освоюєте нові технології, дбаєте про якість робіт.

Спасибі всім вам і кожному особисто за хорошу роботу, за те, що впевнено рухаєтесь вперед, за співпрацю і розуміння потреб нашого міста та громади».

Віра Іванівна побажала всім міцного здоров’я, прихильності долі, достатку, нових здобутків, радості, благополуччя та злагоди в родинах. Вона також вручила відзнаки міської влади за здобутки у праці, професійне виконання посадових обов’язків голові правління ПрАТ «Ковельське ШБУ-63» Ігорю Пецю, майстрові виробничої дільниці Андрію Ілюху, дорожньому робітнику Юрію Морозюку, машиністу котка Олександру Поліщуку.

Привітання звучали від представників обласної та районної влади. Святкового настрою додала концертна програма.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та
зв'язків з громадськістю