Ковельчанка отримувала соціальну допомогу, приховуючи реальний майновий стан родини

Органи прокуратури Волині значну увагу приділяють вивченню питання щодо додержання законності при отриманні громадянами з бюджету державних соціальних допомог сім'ям з дітьми чи малозабезпеченим сім'ям.

За перше півріччя поточного року прокурорами виявлено випадки приховування громадянами реальних доходів та відомостей про майновий стан, внаслідок чого їм безпідставно нараховувались та виплачувались бюджетні кошти в рамках соціальних допомог, призначених для дітей. Після виявлення ж таких фактів громадяни відмовлялися добровільно повернути до бюджету незаконно отримані виплати. Про це йдеться на сайті Прокуратури Волинської області.

Відтак, органи прокуратури області уже в судовому порядку вимагали від громадян повернути до бюджету такі кошти.

Так, судом задоволено позов Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах управління соціального захисту населення Володимир-Волинської районної державної адміністрації до мешканки княжого міста, яка, маючи у власності дві земельні ділянки та отримуючи дохід від здачі їх в оренду, приховала ці відомості при зверненні за призначенням допомоги малозабезпеченим сім'ям. Судом постановлено стягнути з неї майже 9 тис. грн. зайво виплаченої допомоги.

Мешканка Ковеля приховала відомості про наявність у її власності двох квартир, що не надавало права на отримання соціальних виплат. За позовом прокурора відповідачкою до бюджету повернуто понад 5 тис. грн.

Всього упродовж 2018 року прокурорами до суду пред’явлено 5 позовних заяв про стягнення до бюджету з громадян безпідставно отриманих ними державних соціальних допомог сім'ям з дітьми чи малозабезпеченим сім'ям на суму понад 50 тис. грн.

Окрім того, відносно однієї особи, яка навмисно підробила документи про свій матеріальний стан, розпочато кримінальне провадження, яке скеровано до суду з обвинувальним актом.

Робота на вказаному напрямі триває.Прес-служба прокуратури області

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: