У Ковелі презентували новітні прилади обліку води

Сьогодні колективу УВКГ «Ковельводоканал» представники товариства «Аматор Метротекс» (м.Київ) презентували продукцію, яку реалізовують. А це – новітні лічильники води, газу, тепла. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Питання обліку та споживання води є актуальними для Ковеля. Тож почути пропозиції фахівців прибув міський голова Олег Кіндер, який і озвучив проблему: «Нині далеко не вся вода, яка потрапляє до споживачів і ними використовується, належно оплачується. Через це водоканал несе збитки на кожному будинку близько 30-ти відсотків. На це впливає кілька факторів. А головний із них – людський».

Менеджер товариства Іван Якима розповів про переваги лічильників, які вони пропонують. Вони виготовляються в Польщі та активно використовуються як за кордоном, так і в Україні. Прилади оснащені електронним дисплеєм, з протимагнітним захистом.

У разі встановлення такого лічильника працівник водоканалу має змогу дистанційно отримувати дані про кількість використаної води. Крім цього, на прилад надходить інформація про будь-які втручання зі сторони споживача.

Спеціаліст дав відповіді на численні запитання працівників УВКГ «Ковельводоканалу».

Олег Кіндер запевнив, що влада готова підтримувати проекти, які сприятимуть ефективному веденню господарської діяльності, і допомагатиме підприємству їх реалізовувати.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
та зв’язків з громадськістю#Ковельводоканал #ОлегКіндер

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також