Дощ не став на заваді проведенню заходів до дня пам'яті Лесі Українки у Ковелі

1 серпня 1913 року в грузинському місті Сурамі завершився земний шлях Лесі Українки. Сьогодні з нагоди 105-их роковин з дня смерті видатної поетеси, драматурга, громадського і культурного діяча біля її пам’ятника у Ковелі зібралися представники міської та районної влади, освіти, установ, громадських організацій. Про це повідомили на офіційному сайті міської ради.

Цей монумент у центрі нашого міста нагадує кожному, що ми - велика і незламна нація, бо маємо таких пророків, талановитих постатей. І зупиняємося тут, і приходимо сюди, аби вклонитися і згадати славетну українку.

І нині, незважаючи на сильний дощ, люди відклали свої справи і за велінням серця поспішили на захід, аби віддати данину шани Лесі Українці. Гордість за видатну землячку вкотре сповнювала серця ковельчан. Вона - феноменальна жінка, що дала Україні нетлінний ідеал високої духовності, зуміла знайти в собі мужність боротися з хворобою і прожити недовгий вік так повноцінно.

Учасники зустрічі поклали квіти до підніжжя пам’ятника поетесі.

Впродовж дня у Ковелі звучало невмируще Лесине слово та її улюблені музичні твори. Трансляція радіомарафону ведеться з галереї мистецтв.


#ЛесяУкраїнка

Читайте також