У Ковелі відкрили виставку місцевих художників «Моя земля талантами багата»

У залах галереї мистецтв розгорнуто виставку ковельських художників під назвою «Моя земля талантами багата». Земля, по якій ходила Леся Українка, надихає майстрів до творчості, вони черпають натхнення з її доробку. Щороку в експозиціях ковельчан можна побачити роботи, які ілюструють твори славетної поетеси, змальовують місця, де вона бувала, та природу, в яку була закохана.

Уже традиційно, влітку наші майстри відкривають колективну виставку. Цього року експозиція особливо яскрава та колоритна. Просто з вулиці вона заманює відвідувачів вогняними червоними маками, зеленню лісів та спокоєм поліської краси. Потрапивши в цей мистецький оазис, можна заховатись від літньої спеки, побачити вальс барвистих квітів та згадати, яким місто буває взимку.

На вернісажі представлена творчість понад двадцяти майстрів пензля. Серед них - добре відомі відвідувачам імена: Віра Холодова, Тетяна Степанюк, Оксана Цюп’яшук, Лариса Іщук, Ярослав Потапчук, Микола Конопацький, Віктор Мельник. Їх роботи з легкістю можна впізнати за манерою виконання, інтенсивністю мазка та сюжетом.

Викликають інтерес й картини аматорів – Анни Хомич, Тетяни Ярмошик, Наталії Балецької, Василя Лебедя. Виставку доповнюють оригінальні текстильні ляльки Ірини Адесової та вироби з шерсті Ольги Комісарик.

Цікавою та різноманітною вдалась мистецька добірка, яка не залишить відвідувачів байдужими. Тому запрошуємо усіх – ковельчан та гостей міста завітати у галерею мистецтв, поспілкуватись з художниками та, можливо, придбати у них якусь із робіт. Адже картина може стати не тільки окрасою вашого житла, а й оригінальним подарунком для друзів.

Поспішайте! Експозиція буде функціонувати впродовж місяця у виставкових залах, що знаходяться за адресою: вул. Незалежності, 89.


Василина Столярчук,
науковий співробітник Ковельського історичного музею

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: