У залах галереї мистецтв розгорнуто виставку ковельських художників під назвою «Моя земля талантами багата». Земля, по якій ходила Леся Українка, надихає майстрів до творчості, вони черпають натхнення з її доробку. Щороку в експозиціях ковельчан можна побачити роботи, які ілюструють твори славетної поетеси, змальовують місця, де вона бувала, та природу, в яку була закохана.

Уже традиційно, влітку наші майстри відкривають колективну виставку. Цього року експозиція особливо яскрава та колоритна. Просто з вулиці вона заманює відвідувачів вогняними червоними маками, зеленню лісів та спокоєм поліської краси. Потрапивши в цей мистецький оазис, можна заховатись від літньої спеки, побачити вальс барвистих квітів та згадати, яким місто буває взимку.

На вернісажі представлена творчість понад двадцяти майстрів пензля. Серед них - добре відомі відвідувачам імена: Віра Холодова, Тетяна Степанюк, Оксана Цюп’яшук, Лариса Іщук, Ярослав Потапчук, Микола Конопацький, Віктор Мельник. Їх роботи з легкістю можна впізнати за манерою виконання, інтенсивністю мазка та сюжетом.

Викликають інтерес й картини аматорів – Анни Хомич, Тетяни Ярмошик, Наталії Балецької, Василя Лебедя. Виставку доповнюють оригінальні текстильні ляльки Ірини Адесової та вироби з шерсті Ольги Комісарик.

Цікавою та різноманітною вдалась мистецька добірка, яка не залишить відвідувачів байдужими. Тому запрошуємо усіх – ковельчан та гостей міста завітати у галерею мистецтв, поспілкуватись з художниками та, можливо, придбати у них якусь із робіт. Адже картина може стати не тільки окрасою вашого житла, а й оригінальним подарунком для друзів.

Поспішайте! Експозиція буде функціонувати впродовж місяця у виставкових залах, що знаходяться за адресою: вул. Незалежності, 89.


Василина Столярчук,
науковий співробітник Ковельського історичного музею