Бійці-добровольці у Ковелі зможуть отримати посвідчення

На 40-ій сесії Ковельської міської ради депутати підтримали проект рішення «батьківщинівки», секретаря Ковельської міської ради Віри Федосюк «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.03.2017 № 21/6 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, часниками антитерористичної операції». Попередньо знявши з розгляду проект авторства «укропівців» Ігоря Пініса та Галини Стасюк, який тягнеться з попередньої сесії і був знятий на доопрацювання. Повідомляє КовельNews.

Після прийняття рішення Ковельською міською радою, особа-заявник має право звернутись із заявою в 101 кабінет виконавчого комітету Ковельської міської ради для отримання посвідчення бійця-добровольця - учасника АТО, яке протягом 10 робочих днів йому видається. Посвідчення встановленого зразка вручається особі особисто та є безкоштовним.

Витяг з рішення міської ради про визнання бійців-добровольців учасниками антитерористичної операції та посвідчення є підставою для отримання на території міста належних їм гарантій та пільг, які надаються учасникам АТО відповідно до рішень Ковельської міської ради та виконавчого комітету.


#Депутати #СесіяМіськоїРади #ДопомогаАТО #ВіраФедосюк

Читайте також