До нового навчального року готуються у Ковельській школі мистецтв. Там триває капітальний ремонт другого поверху та сходів.

Тут полагодять стелю, стіни, підлогу, замінять двері. Планують обладнати методичний кабінет, де працюватимуть педагоги і хоровий клас. Кошти на це у сумі 650 тисяч гривень виділено з міського бюджету. Повідомляє прес-служба Ковельської міської ради.

За останні роки у закладі привели до ладу актовий зал, коридор на першому поверсі, частину класів. Крім того, було відремонтовано другий корпус, що знаходиться на вул. Відродження,12.

Щороку, у вересні, гостинно відкриває двері для своїх численних вихованців і художня школа. У приміщенні періодично проводяться косметичні ремонти. Впродовж останніх років оновлено кілька класів, замінено вікна та двері. Нині капітально ремонтують коридор, творчу майстерню та кабінет директора, на що з місцевої казни спрямовано майже 200 тисяч гривень.

Тут тішаться, що педагоги та діти матимуть змогу працювати у гарних, комфортних умовах. Адже атмосфера, у якій творять юні художники, неабияк впливає на їх розвиток, надихає, сприяє вихованню гарного естетичного смаку.


Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
та зв’язків з громадськістю