Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1

Учні 10-В класу ЗОШ №10 міста Ковеля разом зі своїм класним керівником Віталієм Волосюком написали сценарій до телесеріалу під назвою «Прокляття жовтого дракона» та відправили його на конкурс, який було оголошено в травні цього року медіахолдингом 1+1.

Ідея фільму сподобалась журі та пройшла перший тур творчих змагань. Нині на проекті триває другий тур. Аби сценарій фільму потрапив у фінал, потрібно зібрати якнайбільше голосів.

Події фільму відбуваються на Поліссі в «бурштиновому клондайку» України в любовному, драматичному та детективному стилі.

Молодого перспективного вченого НДІ, Вадима, для втілення своєї наукової роботи направляють в його рідний Поліський край, в якому не був понад 12 років. За цей час «бурштинова мафія» заради збагачення перетворила природу у «місячний пейзаж». Його родич, Ігор, знайшов великий унікально-цінний самородок бурштину, всередині якого знаходиться тварина, подібна до дракона. Про знахідку дізнається «бурштинова мафія», яку очолює мер містечка, та китайський мільярдер, який обожнює бурштин. Бандити жорстоко б'ють Ігоря і калічать одного з його синів. Перед смертю Ігор відкриває таємницю Вадиму, це змінює його життя та світогляд.

Як розповів Віталій Волосюк, під час спілкування з дітьми про можливі професії у майбутньому, чимало школярів повідомили, що мріють стати режисерами та сценаристами. Тож класний керівник запропонував спробувати свої сили на практиці. Написали сценарій, над яким працювали усі разом. А згодом учні відшукали чудову можливість отримати професійну рецензію на свою роботу. Тож відправили творчий доробок на конкурс, який саме оголосив телеканал 1+1. Ідею щодо копачів бурштину взяли з реальних подій на Волині, які свого часу були описані в одній із місцевих газет. Звичайно, сюжетні лінії створювали, покладаючись на власну фантазію та творчі здібності.

Володар першого місця отримає реалізацію ідеї. Друге місце у номінації «X-серіали» - це просування і підтримка формату серіалу на міжнародному ринку з метою продажу. Володар третього місця отримає безкоштовне навчання у Вищій школі Media & Production за обраним напрямком.

Відбір фіналістів проходитиме у три етапи. На основі голосів журі та глядацького онлайн-голосування буде обрано ТОП-20, співвідношення 70% на 30% відповідно. На другому етапі півфіналістам буде запропоновано деталізувати свою ідею, надіславши сценарій від 2 до 5 серій/випусків. Після чого журі визначить ТОП-10, які вже на фіналі особисто захищатимуть свою ідею. Саме серед них журі визначить призерів та переможця.

Проголосувати за ідею серіалу «Прокляття жовтого дракона» можна за посиланням: https://media.1plus1.ua/pitching/work/662/
Голосування триватиме до 17 серпня.

Детальніше з умовами проекту The Next Big Thing Generation можна ознайомитись на сайті 1+1 за посиланням: https://1plus1.ua/novyny/11-media-pocinae-posuk-idej-ta-zapuskae-the-next-big-thing-generation

#СценарійСеріалу #Освіта #Проекти

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: