Літній табір «Волинська Січ» запрошує разом відсвяткувати 15-річчя

Вже 15 років поспіль табір «Волинська Січ» функціонує згідно з програмами патріотичного виховання молоді, охоплюючи основні історичні періоди Українського народу - Княжої доби, Козацької доби, періоду Української Повстанської Армії та сьогодення. Вивчення традицій, культури, побуту та військової підготовки.

Відзначити разом 15-річчя наметового табору запрошує його засновник та керівник Сергій Дружинович. Про це він повідомив на сторінці Волинського центру національно-патріотичного виховання "Волинська Січ" у Фейсбук.


У таборі діти та підлітки займаються спортом (вправи на швидкість, силу, витривалість та загартування тіла); вивчають легенди, дізнаються про події з історії українського народу); проходять військову підготовку (верхова їзда на конях, фехтування мечем та шаблею, метання списа, стрільба з лука, стрільба з пневматичної та страйкбольної зброї, курс підготовки за предметом «Захист Вітчизни»); займаються рукопашним боєм (основи самозахисту голіруч та зброєю).
У програмі також є туризм (вивчення вузлів, способів подолання перешкод, орієнтування на місцевості, піші мандрівки, способи виживання); медична підготовка (народна медицина, надання першої медичної допомоги, накладання перев’язок, способи транспортування постраждалих); перегляд історично-патріотичних фільмів; купання, рухливі ігри, естафети.#ВолинськаСіч

Подати заявку у літній табір «Волинська Січ 2018» можна вже сьогодні

Подати заявку у літній табір «Волинська Січ 2018» можна вже сьогодні
Наметове містечко «Волинська січ» буде розташоване на березі озера Світязь. На дітей чекає кришталево чиста вода, пізнавальне дозвілля та фізичний вишкіл.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: