На Волинь направили рекордну кількість лікарів, які зараховані до інтернатури

Інтернатура є обов’язковою формою післядипломної підготовки випускників всіх факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІУ рівнів акредитації незалежно від підпорядкування та форми власності, після закінчення якої їм присуджується кваліфікація лікаря-спеціаліста певного профілю, - повідомляють в управлінні охорони здоров'я Волинської ОДА.

У липні 2018 року управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації в інтернатуру зараховані 132 випускники з 12-ти вищих медичних навчальних закладів (ВМНЗ) України, що навчались за державним замовленням, з яких за спеціальностями: «лікувальна справа» – 99, «педіатрія» - 27, «стоматологія» – 6. Така кількість інтернів ще жодного року не прибувала в лікувально-профілактичні заклади області.

Окрім випускників, які навчались за державним замовленням, до інтернатури приступили 47 осіб, які навчались за власні кошти.

Всього інтернатуру на базах лікувально-профілактичних закладів області проходять 257 випускників І-ІІІ року навчання.

Як ми повідомляли раніше, у Ковелі найбільша на Волині та Західній Україні база для стажування майбутніх лікарів. 30 осіб цьогоріч завершили навчання у медичних закладах Ковельського МТМО. Нині у медзакладах працюють ще близько 60 майбутніх лікарів.


#КовельськеМТМО

Читайте також