У Ковелі хтось розставляє капкани. В один із них потрапила кішка. Про це йдеться у повідомленні спільноти «Kovel Animals» у соцмережі Фейсбук.

"Ковель, допоки місто прагне до европейського рівня життя, є особистості, що своїми діями та складом мозку нагадают первісних людей.

Достовірно невідомо місце, але орієнтовно, район привокзального ринку, про призначення взагалі страшно здогадуватись, але.., хтось ставить капкани.

Капкани, чуєте, на вулиці 2018 рік, центр міста та капкани. У які за цю добу потрапила ця бідолашна, не в чому неповинна кішечка (на фото ви можете спостерігати ці жахливі наслідки...)

Звертаємо увагу мешканців міста, на даний випадок, якщо ви володієте будь якою інформацією, просимо повідомити нас, або ж телефонуйте 102.

Використання капканів заборонено законодавством України навіть на полюванні, не кажучи про один з центральних районів міста, та наслідки, якщо не дай Боже, до такого добереться дитина...

Успішну операцію провів фахівець клініки ветеринарної медицини Бакай Ю. Г., вдалося врятувати одну лапку, та, на жаль, у вуличних умовах цій кішечці не вижити, тому шукаємо їй дбайливих господарів," - йдеться у дописі.

Якщо знайдеться хтось бажаючий забрати кішку - телефонуйте на номером: 099 642 83 77 Ольга Василівна