Спілкувалися, вчилися, малювали - у Ковелі впроваджують пілотний проект для ветеранів АТО та їх сімей

У галереї мистецтв міста Ковеля відбувся семінар «Подолання наслідків стресів – прості та ефективні методи», ініційований і проведений громадською організацією «Зігрій душу» за сприяння міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та ГО «СвітОК».

Захід розпочався з тристоронньої зустрічі за участю представників міської влади. З учасниками семінару та волонтерами поспілкувалися заступник міського голови Ігор Прокопів та начальник управління соціального захисту Софія Сагаль. Обговорили можливості об'єднання зусиль довкола надання послуг реабілітації та адаптації ветеранів АТО та їх сімей.

"Дякуючи Міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Людмилі Зубаревій та Інні Третяк, з Благословіння отця Матвія Олійника, семінар "Подолання наслідків стресу" був проведений Оленою Снісаревською плідно у дружньому колі ветеранів, соціальних працівників, представників влади та сімей АТОвців," - пишуть організатори на сторінці ГО "Зігрій душу" психо-соціальна підтримка учасників АТО у Фейсбук.

В рамках заходу відбулась арт-година розпису на склі та полотні. Під керівництвом художниці ГО «СвітОК» Оксани Цюп’яшук були створені прекрасні роботи, які учасники мали можливість забрати із собою на згадку.

Запропонований формат зустрічі сподобався учасникам, тож роботу у цьому напрямку буде продовжено.

За постійну підтримку і допомогу учасникам АТО та їх сім'ям команда волонтерів отримала відзнаку "За церковні заслуги".

Ініціатори заходу дякують спонсорам за допомогу: магазину "Наш Край" та "Кулька", отцю Матвію Олійнику, Місюрі Олені Володимирівні та Галереї мистецтв м.Ковеля.

Цей захід став першим пілотним проектом у створенні системи допомоги в кризових ситуаціях. Він отримав підтримку міської влади на подальшу діяльність у межах м. Ковеля.#ЗігрійДушу #ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також