Екс-гравець ковельського «Шанс-Авто» Володимир Бобилєв перейшов у клуб вищої ліги

Екс-гравець ковельського «Шанс-Авто» змінив клуб у Чемпіонаті Білорусі. Кілька років поспіль Володимир Бобилєв захищав кольори клубу «Граніт» (Мікашевичі), а в нинішнє міжсезоння поповнив лави вищолігового гродненського «УВД-Динамо». Пише ВолиньSport.

Додамо, що білоруси підписали угоди разом із волинянином ще з двома українцями – міні-футбольний клуб «УВД-Динамо» уклав річні контракти із трьома українськими легіонерами: Володимиром Бобилєвим, Дмитром Михайленком та Романом Цаповим.

Як зауважив рід час підписання контракту заступник голови обласної ради БФСО «Динамо» Андрій Козич, на трійку висококласних і перспективних спортсменів покладають великі надії: «Роль українців у клубі – навчити молодих гравців професійному міні-футболу. Зростання кожного футболіста буде підвищувати якість гри команди в цілому, а значить будуть і високі спортивні результати».

Сам же Володимир Бобилєв в коментарі «ВолиньСпорту» зазначив:

- Завдання ставимо максимальні – потрапляння в зону плей-оф. Колектив зібрався дуже хороший. От, приміром, учора з «Лідсельмашом» грали, а це чемпіон Білорусі. Хоч і програли 3:2, проте вигравали по ходу 1:2, тож надії на сезон великі.


#Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Петро Мороз: «Через роки два у Ковелі буде потужна футбольна команда»

Петро Мороз: «Через роки два у Ковелі буде потужна футбольна команда»
Розмова про перспективи ковельського футболу з Петром Морозом, чемпіоном та призером Волині, володарем Кубка Федерації Волині, багаторазовим переможецем Суперкубка Волині та володарем Кубка Волині.