Орендарі комунального майна у Ковелі сплатили до міського бюджету понад мільйон гривень

За оренду приміщень комунальної власності у 2018 році заплановано отримати 1 мільйон 650 тисяч гривень, які надійдуть у місцевий бюджет. Станом на 1 серпня уже забезпечено надходження одного мільйона 56 тисяч гривень. Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За сім місяців 2018 року надано в оренду 6 об’єктів комунальної власності загальною площею 505,67 кв.м. Загалом, відділом по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради укладено 104 договори оренди, 3 - безоплатного користування на загальну площу 10797,01 кв.м.

Від приватизації майна комунальної власності цьогоріч було заплановано отримати коштів до міського бюджету в сумі 100 тисяч гривень. Станом на 1 серпня приватизовано шляхом аукціону один об'єкт комунальної власності разом з земельною ділянкою, на якому він розташований, а саме: незавершений будівництвом 35-квартирний житловий будинок (фундаменти) по вул. Тараса Боровця,12. Від його продажу отримано 160,5 тис. грн.Вікторія Васінович, начальник відділу
по управлінню майном комунальної власності


#МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також