З Днем Незалежності України!

З нагоди великого національного свята нашої державності – 28-ї річниці Незалежності України, прийміть сердечні побажання. Ми вітаємо усіх вас, ковельчани, хто своїм щоденним життям долучається до спільної справи – розбудови європейської України.

Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї. Але історичні умови складалися так, що на наших землях панували інші народи-сусіди. Та всупереч усьому, українці віками боролися за свою свободу і лише у 1991 році вибороли її. Боротьба продовжується. Аби знову не втратити державність, українці змушені боронити її від агресора.

Історія ніколи не закінчується, вона твориться нами щодня. Наші серця мають повнитись гордістю за наше місто, за державу, нам варто прагнути до єдності та порозуміння. Бо українці – вільна нація, і ніхто не в силі здолати її дух, прагнення до свободи, гідного життя.

Бажаємо кожній українській сім’ї та нашій великій родині, яка зветься Україною, мирного неба.

Нехай злагода і порозуміння панують у нашому спільному домі – місті Ковелі та усій Україні. Зі святом вас!

Слава Україні!

З повагою –
КовельPost


#ДеньНезалежності #КовельПост

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Шевченка у Ковелі до Дня Незалежності знову одягли у вишиванку

Шевченка у Ковелі до Дня Незалежності знову одягли у вишиванку
Торік над створенням сорочки для пам'ятника Кобзарю працювали ковельчани, жителі Донецької, Луганської, Одеської, Львівської, Київської, Волинської, Вінницької областей, гості з Великої Британії, США та Італії.