Ковельські патрульні запобігли ряду правопорушень

24 серпня, на посту у с. Вишнів, полісмени зупинили Renault Kangoo за порушення правил дорожнього руху. При перевірці встановили, що під даним номерним знаком зареєстрований інший транспортний засіб, а реєстраційний документ має ознаки підробки. На 42-річного водія винесли постанову за порушення, а на місце викликали районну слідчо-оперативну групу. Поліцейські евакуювали автомобіль для встановлення детальних обставин.

25 серпня, на вулиці Володимирській у Ковелі, поліцейські зупинили Renault Megane за порушення правил дорожнього руху. При перевірці та під час спілкування виявили ознаки наркотичного сп’яніння у водія. Чоловік мав порушення мови й координації рухів, а його зіниці не реагували на світло. За даним фактом на нього оформили постанову та протокол, у тому числі, за керування в стані наркосп’яніння.

26 серпня надійшов тривожний виклик, що невідома особа стріляє в житловому масиві. На місці події патрульні затримали 37-річного чоловіка, який мав при собі предмет, схожий на травматичний пістолет і, за словами заявників, здійснив з нього постріли. З’ясували, що порушнику не сподобалось святкування компанії людей, тож він учинив конфлікт. На щастя, потрепілих немає. Деталі обставин встановлювала слідчо-оперативна група.


#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також