ФЦ «Ковель-Волинь» втратив Суперкубок. Фанати команди влаштували після матчу бійку

Як повідомляє Федерація футболу Волині, 24 серпня в селі Підгайці Луцького району відбувся матч за Суперкубок Волині з футболу 2018 року між командами «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Чемпіон Волині 2017/2018 рр.) та ФЦ «Ковель-Волинь» Ковель (володар Кубка Волині 2017/2018 рр.).

Результатом матчу стала перемога команди Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк), яка обіграла ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) з рахунком 3:1.

По завершенню гри присутні на стадіоні фанати ковельської команди влаштували на полі бійку. За словами тренера Романа Лиса, за відсутності поліції вгамовували вболівальників гравці та тренери.

ФЦ «Ковель-Волинь» на своїй сторінці у Фейсбук опублікував заяву з приводу сутичок на стадіоні, давши оцінку поведінці вболівальників:

«Футбольний Центр «Ковель-Волинь» стурбований подіями, які сталися після матчу Суперкубка Волині з футболу сезону 2018/2019 років. Різко засуджуємо хуліганські дії, які були вчинені деякими особами. Вважаємо, що справжні фанати повинні працювати на розвиток футболу, інфраструктури міста, і, основне, – спрямовувати свої сили на створення, а не на руйнацію. Ми, як громадська організація, не можемо виконувати функцію правоохоронних органів, а тому, особи, які порушують Закон, повинні нести відповідальність відповідно до чинного законодавства».#ФЦКовельВолинь #Футбол

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» провели товариські матчі в Польщі

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» провели товариські матчі в Польщі
У юних ковельських футболістів - дві перемоги з рахунком 4:0 та 9:1, і одна поразка з мінімальним відривом 10:9 на користь Барселони.

Тренери ФЦ «Ковель-Волинь» вдосконалювали свою майстерність за кордоном

Тренери ФЦ «Ковель-Волинь» вдосконалювали свою майстерність за кордоном
Для покращення рівня якості футбольної підготовки наших дітей, попрацювали з польськими, іспанськими та французькими тренерами, навчались у Польщі та Києві.

Екс-ковельчанин Тарас Романчук відзначився дублем у Лізі Європи

Екс-ковельчанин Тарас Романчук відзначився дублем у Лізі Європи
«Це визначна подія для ковельського футболу. Раніше жоден із наших вихованців не відзначався дублем в Європейських кубках», - зазначили у ФЦ «Ковель-Волинь».

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: