ФЦ «Ковель-Волинь» втратив Суперкубок. Фанати команди влаштували після матчу бійку

Як повідомляє Федерація футболу Волині, 24 серпня в селі Підгайці Луцького району відбувся матч за Суперкубок Волині з футболу 2018 року між командами «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Чемпіон Волині 2017/2018 рр.) та ФЦ «Ковель-Волинь» Ковель (володар Кубка Волині 2017/2018 рр.).

Результатом матчу стала перемога команди Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк), яка обіграла ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) з рахунком 3:1.

По завершенню гри присутні на стадіоні фанати ковельської команди влаштували на полі бійку. За словами тренера Романа Лиса, за відсутності поліції вгамовували вболівальників гравці та тренери.

ФЦ «Ковель-Волинь» на своїй сторінці у Фейсбук опублікував заяву з приводу сутичок на стадіоні, давши оцінку поведінці вболівальників:

«Футбольний Центр «Ковель-Волинь» стурбований подіями, які сталися після матчу Суперкубка Волині з футболу сезону 2018/2019 років. Різко засуджуємо хуліганські дії, які були вчинені деякими особами. Вважаємо, що справжні фанати повинні працювати на розвиток футболу, інфраструктури міста, і, основне, – спрямовувати свої сили на створення, а не на руйнацію. Ми, як громадська організація, не можемо виконувати функцію правоохоронних органів, а тому, особи, які порушують Закон, повинні нести відповідальність відповідно до чинного законодавства».#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також