Ковельчани стали переможцями змагань з екстремальних заїздів бездоріжжям ФОТО

У неділю, 26 серпня, неподалік Любомля відбулися змагання з екстремальної їзди бездоріжжям, - повідомляє інформаційний сайт Кордон.

На цікаве та видовищне шоу зібралося чимало глядачів - від малого до великого. А подивитися тут і справді було на що. Здавалося б, що таке для транспортного засобу якихось 600-метрів? Звісно, коли йдеться про асфальтовану дорогу, то таку відстань навіть водій-початківець на невеликій швидкості подолає за якихось 40 секунд.

А якщо перед тобою звивиста дистанція, з багатьма крутими поворотами і до того ж на ній є численні перешкоди у вигляді трясовини та глибоких западин, які треба долати мало не під прямим кутом? Ось де місце, аби випробувати свою майстерність водіння.

За звання сильнішого зголосилися позмагатися троє учасників на квадроциклах і десять екіпажів на позашляховиках з Любомля, Бірок, Ковеля, Люблинця (Ковельщина), Смідина (Старовижівщина).

Своєрідним “розігрівом” для глядачів стали змагання на квадроциклах. Найкращий час показав Ярослав Фенко — 2 хв. 16 с. Друге і третє місця посіли Дмитро Панчук та Іван Якимлюк.

Набагато складніше завдання стояло перед водіями джипів, адже на відміну від квадроциклістів, їм належало одну й ту ж дистанцію долати двічі: спершу в одному напрямку, а потім — у протилежному. Черговість участі у кожному заїзді визначали під час жеребкування, а кращих — за сумою часу у двох заїздах.

Зрозуміло, що такі екстремальні траси — випробування не тільки для екіпажів, а й для техніки. Не одна команда у перерві між заїздами щось терміново ремонтувала, хтось вирішив не випробовувати долю і сходив з дистанції. А, наприклад, автомобіль екіпажу “Тритон” з Ковеля вийшов з ладу одразу після перетину умовної фінішної лінії.
Екіпаж "Тритон" з Ковеля – переможець змагань

У підсумку третє місце посів екіпаж “Вінір” з Ковеля (6.17 хв). Буквально на п’ятнадцять секунд були вправнішими екстремали екіпажу “Газік” з Люблинця. Найкращий же час показав ковельський екіпаж “Тритон” у складі Ігоря Прадійчука, Сергія Мельника і Святослава Гуменюка, які показали сумарний час 5 хвилин 45 секунд.#Спорт

Ковельські веслувальники здобули срібні медалі на чемпіонаті світу в Португалії

Ковельські веслувальники здобули срібні медалі на чемпіонаті світу в Португалії
У складі каное-четвірки - ковельчани Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, а також Олег Боровик з Полтави та уродженець Ковеля Едуард Шеметило, який зараз виступає за Полтаву.

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України
Найтитулованіші спортсмени цих змагань - Віктор Свиридюк, у якого п'ять золотих та дві срібних медалі, та шестиразовий призер Володимир Троцюк: 3 «золота», 1 «срібло» та дві «бронзи».

Волинянин Василь Омельченко у складі збірної України братиме участь в Іграх Нескорених

Волинянин Василь Омельченко у складі збірної України братиме участь в Іграх Нескорених
У Збройних силах України – з 2011 року. Служив за контрактом у 51 ОМБр. У 2014-му був поранений. Після одужання дізнався про змагання і пройшов три етапи відбору.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: