Ковельчани стали переможцями змагань з екстремальних заїздів бездоріжжям ФОТО

У неділю, 26 серпня, неподалік Любомля відбулися змагання з екстремальної їзди бездоріжжям, - повідомляє інформаційний сайт Кордон.

На цікаве та видовищне шоу зібралося чимало глядачів - від малого до великого. А подивитися тут і справді було на що. Здавалося б, що таке для транспортного засобу якихось 600-метрів? Звісно, коли йдеться про асфальтовану дорогу, то таку відстань навіть водій-початківець на невеликій швидкості подолає за якихось 40 секунд.

А якщо перед тобою звивиста дистанція, з багатьма крутими поворотами і до того ж на ній є численні перешкоди у вигляді трясовини та глибоких западин, які треба долати мало не під прямим кутом? Ось де місце, аби випробувати свою майстерність водіння.

За звання сильнішого зголосилися позмагатися троє учасників на квадроциклах і десять екіпажів на позашляховиках з Любомля, Бірок, Ковеля, Люблинця (Ковельщина), Смідина (Старовижівщина).

Своєрідним “розігрівом” для глядачів стали змагання на квадроциклах. Найкращий час показав Ярослав Фенко — 2 хв. 16 с. Друге і третє місця посіли Дмитро Панчук та Іван Якимлюк.

Набагато складніше завдання стояло перед водіями джипів, адже на відміну від квадроциклістів, їм належало одну й ту ж дистанцію долати двічі: спершу в одному напрямку, а потім — у протилежному. Черговість участі у кожному заїзді визначали під час жеребкування, а кращих — за сумою часу у двох заїздах.

Зрозуміло, що такі екстремальні траси — випробування не тільки для екіпажів, а й для техніки. Не одна команда у перерві між заїздами щось терміново ремонтувала, хтось вирішив не випробовувати долю і сходив з дистанції. А, наприклад, автомобіль екіпажу “Тритон” з Ковеля вийшов з ладу одразу після перетину умовної фінішної лінії.
Екіпаж "Тритон" з Ковеля – переможець змагань

У підсумку третє місце посів екіпаж “Вінір” з Ковеля (6.17 хв). Буквально на п’ятнадцять секунд були вправнішими екстремали екіпажу “Газік” з Люблинця. Найкращий же час показав ковельський екіпаж “Тритон” у складі Ігоря Прадійчука, Сергія Мельника і Святослава Гуменюка, які показали сумарний час 5 хвилин 45 секунд.

#Спорт

Ковельські веслувальники здобули срібні медалі на чемпіонаті світу в Португалії

У складі каное-четвірки - ковельчани Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, а також Олег Боровик з Полтави та уродженець Ковеля Едуард Шеметило, який зараз виступає за Полтаву.

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України

Найтитулованіші спортсмени цих змагань - Віктор Свиридюк, у якого п'ять золотих та дві срібних медалі, та шестиразовий призер Володимир Троцюк: 3 «золота», 1 «срібло» та дві «бронзи».

Волинянин Василь Омельченко у складі збірної України братиме участь в Іграх Нескорених

У Збройних силах України – з 2011 року. Служив за контрактом у 51 ОМБр. У 2014-му був поранений. Після одужання дізнався про змагання і пройшов три етапи відбору.