Ковельчанин упіймав 17-кілограмового амура та 14-кілограмового карпа ФОТО

Наші водні плеса продовжують тішити рибалок рекордними уловами. Таки не перевелася ще справжня риба у поліському краї! І виростає вона чималих розмірів, як правило, у тих водоймах, про які постійно дбають і зарибнюють люди.


31-річний рибалка Олексій Золотько з Ковеля нещодавно у Фейсбук в групу “Волинська риболовля” виклав світлини відразу з двома своїми чималими трофеями, які йому поталанило упіймати на вудку нещодавно на озері Наболоцьке поблизу села Запруддя — 17-кілограмового білого амура та карпа вагою 14 кілограмів 300 грамів. Про рекордний улов ковельського рибалки пише газета "Полісся".

“Я довго чатував на цього велетенського амура. І таки зловив його. Рибина, щоб бути точним, заважила 17 кілограмів і 300 грамів. Це мій особистий рекорд, тому моїй радості просто не було меж”, — зізнався на емоціях Олексій Золотько, тішачись уловом.

До речі, озеро Наболоцьке передано в оренду. За словами пана Олексія, порибалити тут можна, заплативши 250 гривень. А щоб забрати упіймане з собою, то треба додатково сплатити ще за кожен кілограм риби 50 гривень.

#Риболовля #Дозвілля

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.