У Ковелі художники-аматори "гаптували" за мотивами Гапчинської

У Ковелі відбувся майстер-клас з олійного живопису за мотивами Євгенії Гапчинської, який провела керівник студії «СвітОк» Оксана Цюп’яшук.

Створити власні картини виявили бажання п'ятеро дорослих та троє діток. На час проведення акції у художню майстерню перетворили фойє кінотеатру «Прем'єра».

Як відомо, Євгенія Гапчинська - українська художниця-живописець. Її роботи продаються найдорожче серед сучасних українських художників. Щороку вона робить більше десятка нових виставок в різних країнах світу. Має кілька власних галерей. Роботи художниці зберігаються в європейських музеях та приватних колекціях поціновувачів і діячів мистецтва.

"Ось як вдалось нам вкотре "нагаптувати" на черговому майстер-класі з олійного живопису! Нові обличчя, нові емоції, новий досвід та нові ідеї для подальшої творчої роботи," - своїми враженнями та світлинами про цікавий захід поділилась керівник студії «СвітОк» Оксана Цюп’яшук на сторінці у Фейсбук.

Крім того, вона подякувала Kino Premjera за надане для майстер-класу приміщення, а учасникам - за приємні знайомства та бесіди, за те, що допомогли творчо помріяти.


#СвітОк #Кінотеатр

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.