Ковельчанам презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»

У кінотеатрі "Прем'єра" (ТРЦ "Акцент") міста Ковеля відбулась презентація книги «Голос війни: історії ветеранів». Це збірка оповідань-спогадів про війну. Її авторами є 22 бійця - учасника антитерористичної операції на Сході нашої країни. Вік наймолодшої авторки – 22 роки, найстаршому – 55.

Презентували збірку ковельчанам двоє авторів: Віталій П'ясецький (81-а Окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ) та Ігор Верчук (24-й ОШБ «Айдар»).

Книга містить нариси мужніх Героїв сьогодення, які живуть поруч, творців сучасної історії, що знають про війну не з чуток та переказів. Саме такою була ідея видання – дати можливість висловитися самим бійцям, аби суспільство почуло їхній голос, без спотворень і фільтрів.

У збірці 29 історій, людяних і правдивих. Книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», який реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та Міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Міжнародного фонду «Відродження».

Збірка видана не для продажу. Розповсюдження відбувається через ветеранські та партнерські організації.

Усі тексти авторів є на сайті Голос війни: Школа публіцистики для ветеранів АТО. Є в мережі й онлайн-версія книги.


Фото - Наталія Тхоржевська


#ДопомогаАТО #Кінотеатр

Читайте також

Ковельчани пам'ятають...

Ковельчани пам'ятають...
24 серпня 2014 року, у День Незалежності України, на Сході держави загинуло троє наших земляків: Анатолій Шилік, Роман Данилевич та Андрій Мостика. Вічна пам'ять Героям!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.