У Ковелі 1143 першокласника сядуть за парти у новому навчальному році

Як повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський, у Ковелі планується 39 перших класів. У них навчатиметься 1143 учня. Проте, кількість першокласників ще не є остаточною. Хоч до початку нового навчального року залишились лічені дні, не всі батьки визначились, чи віддавати своїх дітей у школу цього року чи зачекати ще рік.

Найбільше першокласників матимуть чотири ковельські заклади загальної середньої освіти: №1, та 12, а також НВК №11 та 13. По п'ять класів. А школи №5, 6 та 9 лише по одному класу першачків.

На початкову школу цього року чекає чимало нововведень. Серед них — Свідоцтва досягнень, у яких фіксуватимуть успіхи та результати навчання школярів. Буде зазначатись характеристика особистих досягнень першокласника, оцінюватиметься його активність і робота на уроці за чотирирівневою системою:

- має значні успіхи;
- демонструє помітний прогрес;
- досягає результату з допомогою вчителя;
- ще потребує уваги та допомоги у вивченні того чи іншого предмета.

У жовтні буде заповнюватися перша частина свідоцтва (проміжний звіт), а у травні – друга (підсумковий звіт).

У першому класі оцінювання матиме описовий характер рівня навчання, старанності, соціальної поведінки, проте не характер результату.


#Освіта

Читайте також

Навчальні заклади Ковеля в рамках «Нової української школи» до 1 вересня отримають комп'ютерне обладнання

Навчальні заклади Ковеля в рамках «Нової української школи» до 1 вересня отримають комп'ютерне обладнання
А з меблями для першокласників доведеться почекати: через відсутність учасників не відбулося два тендери. Згідно закону, виготовлення одномісних парт буде здійснено на умовах договору.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.