Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові. Інформують у Ковельському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може отримати доступ до електронної пенсійної справи, до даних про стаж та заробітну плату, подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.

На цей час електронне пенсійне посвідчення мають можливість отримати пенсіонери, що одержують пенсію через Державний Ощадний банк України, в майбутньому ця послуга буде доступна одержувачам пенсійних виплат через усі банківські установи.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, необхідно звернутись до Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (за місцем перебування на обліку) та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.

Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно протягом 30 робочих днів.

Запрошуємо пенсіонерів міста і району, які отримують пенсії через установи АТ «Ощадбанк», скористатись зазначеною послугою та відчути її переваги.

Галина Христіна, начальник відділу обслуговування громадян
Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України