Книги Олега Сенцова, Кузьми Скрябіна та інших відомих авторів поповнили фонди Ковельської центральної районної бібліотеки

Фонди Ковельської центральної районної бібліотеки у серпні поповнилися цікавими виданнями. Про це пишуть на сайті бібліотеки. Читачі мають можливість ознайомитись з новими україномовними книгами відомих українських та іноземних авторів.

Є книга Олега Сенцова «Купіть книгу – вона смішна», яка побачила світ у 2016 році. Це - ненауково-популярний роман з елементами гумору. Героям роману пропонують загадати одне бажання. І вони думають не довго, бо вважають цю пропозицію просто жартом. Один замовляє вагон алмазів, другий - ціле поле конопель. Почитайте цей роман і ви зрозумієте, що є дещо цінніше, ніж алмази. Ця книга — це той випадок, коли назва твору абсолютно точно відображає його зміст: Це дуже веселий, дуже смішний, дуже легкий для читання роман.

Отримала ковельська бібліотека й книгу “Я, Шонік і Шпіцберген “, автором якої є Кузьма Скрябін. Це не видана за життя Андрія Кузьменка повість. До збірки також увійшли його вірші. Тож Скрябін розкривається не лише як співак, автор музики і текстів багатьох десятків пісень, а ще і як талановитий письменник.
Колись мені в голову почали стріляти думки, що їздити треба в місця непопулярні, нетуристичні... Пожити з ескімосами, поїздити на оленях під Північним сяйвом... Такі адреналінові мандри миттєво накривають тебе з головою. Це — як стрибок із парашутом: поки не зробиш крок, то не знаєш, який то кайф! А Шпіцберген? Він такий жорстокий, що аж красивий. Ти стоїш, і ти не знаєш, чого від нього чекати, може, загубишся, може, замерзнеш. І то було в червні. А що ж там робиться взимку? “, - Кузьма Скрябін.

Варто почитати й книгу Петра Боярчука “Душа болить і… воскресає”.  Вона має символічну й промовисту назву, вихоплену із роздумів самого письменника і журналіста. Видання приурочене 75-річчю створення УПА. У ньому опубліковані матеріали про борців за незалежну й соборну Україну, а також про долю їх сімей.

Чи вистояла б Україна без мужності добровольчих батальйонів? Якою була роль добровольців під час найважливіших етапів битви України проти гібридного агресора? І що чекає їх у майбутньому? На ці питання вирішила відповісти група експертів і журналістів. Створення добробатів, їх бойовий шлях і сучасний стан — усе це безпосередньо з уст учасників подій, політиків, військових, громадських діячів та волонтерів можна прочитати у книзі «Добробати».

Серед новинок — книги популярних сучасних авторів: Андрія Куркова, подружжя Марини та Сергія Дяченків, Людмили Таран та ін.

Дітям радять почитати трилогію Володимира Рутківського «Джури». Це епопея про початки козацтва в Україні: як виникало це унікальне лицарство? Хто були ті перші відчайдухи, що поселялися на Дніпрі? Для підлітків буде цікавою повість Ольги Купріян «Солоні поцілунки».

Детальніше про новинки, які надійшли до фондів Ковельської центральної районної бібліотеки, - за посиланням http://kovelbook.com.ua/rajon-v-presi#Бібліотека #Дозвілля

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.