Ковельчани, які мають не прийняті в експлуатацію житлові, дачні будинки чи гаражі, зможуть їх узаконити

Мінрегіон запускає механізм так званої будівельної амністії для оформлення приватних об’єктів площею до 300 кв. м, збудованих до 2015 року, але не прийнятих в експлуатацію. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Цього рішення чекають дуже багато громадян, кожне п’яте звернення до ДАБІ сьогодні – з приводу “будівельної амністії”. Вже днями Мін’юст опублікує наказ Мінрегіону про порядок обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів.

У першу чергу, за його словами, така амністія стосується приватного сектору, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої домівки, дачні або садибні будинки, гаражі, що були збудовані до 2015 року і мають площу не більше 300 кв. м.

Зубко зазначив, що буде продовжено термін прийняття в експлуатацію таких будівель.

Він також запевнив, що порядок обстеження й прийняття в експлуатацію, який запроваджується, простий і не потребує зайвих довідок. Головне, щоб збудований об’єкт відповідав цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію.


#Новобудова #Благоустрій

Читайте також

У Ковелі на вулиці Глібова триває будівництво третього будинку ЖК «Парковий квартал»

У Ковелі на вулиці Глібова триває будівництво третього будинку ЖК «Парковий квартал»
Два будинки уже здано в експлуатацію. Будівельна компанія «Інвестор» підготувала для клієнтів спеціальні цінові пропозиції, скористатися якими можна до 1 серпня 2018 року.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.