Молоді матусі, які народили дітей після 1 вересня, отримають «Пакунок малюка» до кінця місяця

«Пакунки малюка», які з 1 вересня мають вручати при виписці молодим мамам, породіллі почнуть отримувати наприкінці вересня. Про це 3 вересня розповів голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Він зауважив, що ОДА зі свого боку виконала усі зобов’язання та підписала угоди згідно із розпорядженням Кабміну. Сума, яку віднайшли у волинському бюджеті на придбання «пакунків малюка» - близько 27 млн грн.

«Враховуючи вартість бейбі-бокса, а це близько 5 тисяч гривень, ми отримаємо майже 4 тисячі наборів», - зауважив Савченко. Відлік на отримання пакунків, як і планувалося, розпочали із 1 вересня.

«Тобто всі мами, які народжують із 1 вересня, їх отримають. У нас Кабмін узгоджує юридичні тонкощі з оплати... Приблизно десь до кінця вересня вони надійдуть всім, а тим, хто вже народить в період із 1 вересня, ми привеземо їх додому», - додав Савченко.

Як повідомили у відділі охорони здоров'я виконавчого комітету Ковельської міської ради, за чотири вересневих дні у Ковельському пологовому будинку народилося 12 малюків.


#ПакунокМалюка

Читайте також

«Пакунок малюка»: що входитиме до бейбі-боксу?

«Пакунок малюка»: що входитиме до бейбі-боксу?
Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають подарунок на суму орієнтовно 5 тисяч гривень. Перелік дитячих товарів для комплектування допомоги при народженні дитини.

Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають «Пакунок малюка»

Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають «Пакунок малюка»
Кількість жінок, які перебувають на обліку у Ковелі і планують народити дитину протягом вересня-грудня 2018 року, понад 400. Вартість одного пакунка становить близько 5 тисяч гривень.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.