Запрошуємо на інвестиційний бізнес-форум “Волинь – Інвест 2018”. Він відбудеться 21 вересня у Луцьку в РЦ "Промінь"(просп. Президента Грушевського, 2)

Бізнес-форум об’єднає близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Мета – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Захід передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ:
° «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;
° розвитку сільського та лісового господарства;
° туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

У рамках форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

У виставці взяти участь можете і Ви. Додаткова інформація за номерами телефонів: (0332) 77-05-32 та (050) 951-52-03. Email: zez@vcci.com.ua

Участь у форумі та виставці безкоштовна!

Організатори: Волинська обласна державна адміністрація, Волинська обласна рада, Волинська торгово-промислова палата і Луцька міська рада.