Впродовж серпня до реєстру територіальної громади Ковеля включено 480 осіб

Сектором ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла проводиться формування реєстру територіальної громади. Щоденно вноситься інформація щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання ковельчан.

Як зазвичай, у серпні до цього структурного підрозділу надходить рекордна кількість звернень. Це пов’язано з виїздом студентів на навчання.

Загалом впродовж місяця до реєстру включено 480 осіб, знято – 710. Серед них: за заявою - 572, згідно свідоцтва про смерть - 52, за повідомленням інших територіальних громад – 86.

Водночас інформуємо, що громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно чи тимчасово проживають в країні, зобов'язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання зареєструватися на новому.

Батьки або інші законні представники новонародженої дитини повинні зареєструвати місце проживання новонародженої дитини не пізніше ніш за три місяці з дня державної реєстрації її народження.

Реєстр територіальної громади м. Ковеля — це автоматизована база даних, призначена для зберігання та обробки інформації, що створюється, ведеться та адмініструється органом реєстрації (виконавчим комітетом), його посадовими особами для обліку фізичних осіб, які постійно або тимчасово проживають на території міста, а також використання визначеної Законом інформації органами і службами, що відповідно до законодавства потребують її для реалізації прав та законних інтересів громадян за їх заявою, а також виконання ними обсягу обов'язків (надання адміністративних послуг).


Сектор ведення реєстру територіальної громади
відділу обліку, розподілу та приватизації житла


#Ковель

Читайте також

Чи приєднаються до Ковеля навколишні села?

Чи приєднаються до Ковеля навколишні села?
Про перспективи створення Ковельської об'єднаної територіальної громади йшлося на зустрічі з представниками міської та районної влади, Зеленської та Білинської сільських рад Ковельського району та Ружинської – Турійського району.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.