Впродовж серпня до реєстру територіальної громади Ковеля включено 480 осіб

Сектором ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла проводиться формування реєстру територіальної громади. Щоденно вноситься інформація щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання ковельчан.

Як зазвичай, у серпні до цього структурного підрозділу надходить рекордна кількість звернень. Це пов’язано з виїздом студентів на навчання.

Загалом впродовж місяця до реєстру включено 480 осіб, знято – 710. Серед них: за заявою - 572, згідно свідоцтва про смерть - 52, за повідомленням інших територіальних громад – 86.

Водночас інформуємо, що громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно чи тимчасово проживають в країні, зобов'язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання зареєструватися на новому.

Батьки або інші законні представники новонародженої дитини повинні зареєструвати місце проживання новонародженої дитини не пізніше ніш за три місяці з дня державної реєстрації її народження.

Реєстр територіальної громади м. Ковеля — це автоматизована база даних, призначена для зберігання та обробки інформації, що створюється, ведеться та адмініструється органом реєстрації (виконавчим комітетом), його посадовими особами для обліку фізичних осіб, які постійно або тимчасово проживають на території міста, а також використання визначеної Законом інформації органами і службами, що відповідно до законодавства потребують її для реалізації прав та законних інтересів громадян за їх заявою, а також виконання ними обсягу обов'язків (надання адміністративних послуг).


Сектор ведення реєстру територіальної громади
відділу обліку, розподілу та приватизації житла


#Ковель

"Здай Кров - Врятуй життя" - у Ковелі стартує донорський проект

"Здай Кров - Врятуй життя" - у Ковелі стартує донорський проект
Національний Корпус Ковель запрошує долучитись до проекту "Одна Кров".

Соціологічне опитування ковельчан

Соціологічне опитування ковельчан
Просимо Вас пройти опитування за посиланням нижче.

Національний Корпус провів рейд з ліквідації нарко-реклами

Національний Корпус провів рейд з ліквідації нарко-реклами
Активісти Ковельського осередку Національного Корпусу провели рейд, в ході якого очистили місто від реклами сайтів з продажу наркотиків.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: