Ковельчан навчали надавати першу медичну допомогу при ДТП

У центрі Ковеля відбулась досить цікава просвітницька акція - усі бажаючі могли почути з вуст фахівців, як надавати першу медичну допомогу людям, котрі потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. Щодня у засобах масової інформації з'явлються повідомлення з різних куточків України про ДТП.

Статистика свідчить про значну кількість жертв та потерпілих. Тож у жодному разі не було зайвим нагадати ковельчанам про заходи, необхідні для того, аби зберегти життя собі та оточуючим у надзвичайних ситуаціях.

Захід відбувся з ініціативи голови Ковельської районної організації Товариства Червоного Хреста України Людмили Стахорської, за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому.

Спеціалісти Ковельського відділу поліції та патрульної поліції, а також Ковельського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області розповіли студентам Ковельського медичного коледжу та простим перехожим про те, як діяти у випадку ДТП, надаючи допомогу людям до приїзду лікарів "швидкої".

Аби правила краще запам'яталися, дітям роздали інформаційні буклети. Провели також і вікторину. За првильні відповіді учні отримували заохочувальні призи.#Рятувальники #ПатрульнаПоліція

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.