У Ковелі привітали працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

9 вересня в Україні відзначатимуть День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. У переддень свята відбулися урочистості з цієї нагоди. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Колективи Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» та ТОВ «Волиньгаззбут» прийшли привітати перший заступник міського голови Михайло Гетьман, представники районної влади.

У святковий день не обійшлося й без нагород. Зокрема, Почесні грамоти Ковельської міської ради отримали: монтер із захисту підземних трубопроводів Роман Питель та слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Роман Лей.

Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради вручено диспетчеру газового господарства аварійно-диспетчерської служби Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» Ользі Ярошович, фахівцю відділу продажів Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» Світлані Дубій.

Щирі зичення та слова вдячності звучали від представників районної влади та начальника Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» Руслана Сахарчука.

Завершити захід на позитивній ноті допоміг художній колектив «Родинонька». Аматори виконали українські пісні, здебільшого – жартівливі. Це додало усім хорошого настрою.#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників малого та середнього бізнесу

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників  малого та середнього бізнесу
Йдеться про те, що національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, змушує споживачів за власний кошт встановлювати дороговартісне обладнання - засоби дистанційної передачі даних на газові лічильники.

У Ковелі тимчасово припинять подачу газу

У Ковелі тимчасово припинять подачу газу
24-25 липня у зв’язку з проведенням планових робіт понад сто абонентів залишаться без газопостачання. Це стосується мешканців шести будинків вулиці Володимирської.