Комп'ютер для Ангеліни та солодощі для Тимофія: небайдужим людям дякують за допомогу

Керівник громадської організації "Велика Ідея" Людмила Зубарєва у соцмережі Фейсбук подякувала добрим людям за підтримку сімей та дітей, які в силу обставин опинилися у скруті, залишилися без батьківської опіки.

"Часто добрі люди просять мене передати подарунки/одяг/іграшки сім'ям або дітям, що опинились у складних життєвих обставинах. Не завжди висвітлюю це публічно, але сьогодні особливо хочеться подякувати добрим людям!

Уже традиційно це робить волинянка Ludmilla Vasilkova, що наразі живе у Німеччині, а серцем прикипіла до десятка волинських сімей і постійно цікавиться їх життям, передає гостинці.

І сьогодні далеко не день св. Миколая, коли всі звикли чекати дарунків, а кілька діток неочікувано отримали приємні сюрпризи.

Колектив магазину «Ябко», що у ТЦ «Акцент», передав у подарунок дівчинці Ангелінці, яка у такому юному віці втратила батьків і живе з старшими братами, повністю укомплектований комп'ютер. Щастю дівчинки немає меж! Николай Антонюк і весь колектив «Ябко» вам величезна подяка від Ангеліни!

А маленький Тимофійчик із захопленням роздивлявся, що ж там з Німеччини «приїхало» і найперше вихопив солодощі.

Тож, друзі, робіть добро, адже такі щирі посмішки і енергетичну віддачу, яку випромінюють ощасливлені діти, не купити за жодне золото у світі", - йдеться у дописі Людмили Зубарєвої.


#Благодійність #ВеликаІдея

Ковельська громадська організація "Зігрій Душу" організовує чергову поїздку для учасників АТО

Ковельська громадська організація "Зігрій Душу" організовує чергову поїздку для учасників АТО
Подорож до Італії стане можливою завдяки запрошенню Асоціації волонтерів України та українців в Італії у рамках реабілітаційної програми для бійців.

"Сьогодні перший дзвоник, а мого сонечка немає там "

"Сьогодні перший дзвоник, а мого сонечка немає там "
Мама Настусі Абрамчук поділилась спогадами про доньку.

Мама Насті Абрамчук поділилася спогадами про доньку

Мама Насті Абрамчук поділилася спогадами про доньку
«Дякую Господу, що подарував мені тебе. Шкода, що на такий короткий час», - такі зворушливі слова написала мама дівчинки, яка померла від раку три місяці тому.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: