Комп'ютер для Ангеліни та солодощі для Тимофія: небайдужим людям дякують за допомогу

Керівник громадської організації "Велика Ідея" Людмила Зубарєва у соцмережі Фейсбук подякувала добрим людям за підтримку сімей та дітей, які в силу обставин опинилися у скруті, залишилися без батьківської опіки.

"Часто добрі люди просять мене передати подарунки/одяг/іграшки сім'ям або дітям, що опинились у складних життєвих обставинах. Не завжди висвітлюю це публічно, але сьогодні особливо хочеться подякувати добрим людям!

Уже традиційно це робить волинянка Ludmilla Vasilkova, що наразі живе у Німеччині, а серцем прикипіла до десятка волинських сімей і постійно цікавиться їх життям, передає гостинці.

І сьогодні далеко не день св. Миколая, коли всі звикли чекати дарунків, а кілька діток неочікувано отримали приємні сюрпризи.

Колектив магазину «Ябко», що у ТЦ «Акцент», передав у подарунок дівчинці Ангелінці, яка у такому юному віці втратила батьків і живе з старшими братами, повністю укомплектований комп'ютер. Щастю дівчинки немає меж! Николай Антонюк і весь колектив «Ябко» вам величезна подяка від Ангеліни!

А маленький Тимофійчик із захопленням роздивлявся, що ж там з Німеччини «приїхало» і найперше вихопив солодощі.

Тож, друзі, робіть добро, адже такі щирі посмішки і енергетичну віддачу, яку випромінюють ощасливлені діти, не купити за жодне золото у світі", - йдеться у дописі Людмили Зубарєвої.


#Благодійність #ВеликаІдея

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.