У Ковелі поліцейські розповідали школярам як протидіяти булінгу

Днями для учнів 9 класів загальноосвітньої школи № 7 міста Ковеля був проведений інформаційно-роз’яснювальний захід на тему «Стоп Булінг. Стоп Насильство». Про це повідомляють у Ковельському відділі поліції ГУНП у Волинській області.

У ньому взяли участь представники відділів юстиції, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та поліцейські Ковельського відділу поліції.

В ході зустрічі з школярі обговорили проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки.

«Якщо булінг переростає в насильство, то тут настає відповідальність, тому про це потрібно говорити,» – наголошує правоохоронець Юрій Кузьмук.

Поліцейські закликають підлітків ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі, негайно інформувати шкільного психолога, вчителя, батьків або телефонувати в поліцію за номером «102».

На завершення учні отримали інформаційні матеріали із циклу «Я МАЮ ПРАВО!» з тематикою даного заходу та буклети про систему безоплатної правової допомоги в Україні.


Ковельський відділ поліції Волинської області


#ПравоваДопомога

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.