У Ковелі поліцейські розповідали школярам як протидіяти булінгу

Днями для учнів 9 класів загальноосвітньої школи № 7 міста Ковеля був проведений інформаційно-роз’яснювальний захід на тему «Стоп Булінг. Стоп Насильство». Про це повідомляють у Ковельському відділі поліції ГУНП у Волинській області.

У ньому взяли участь представники відділів юстиції, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та поліцейські Ковельського відділу поліції.

В ході зустрічі з школярі обговорили проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки.

«Якщо булінг переростає в насильство, то тут настає відповідальність, тому про це потрібно говорити,» – наголошує правоохоронець Юрій Кузьмук.

Поліцейські закликають підлітків ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі, негайно інформувати шкільного психолога, вчителя, батьків або телефонувати в поліцію за номером «102».

На завершення учні отримали інформаційні матеріали із циклу «Я МАЮ ПРАВО!» з тематикою даного заходу та буклети про систему безоплатної правової допомоги в Україні.


Ковельський відділ поліції Волинської області


#ПравоваДопомога

Просвітницький захід щодо правової допомоги провели сьогодні у Ковелі

Просвітницький захід щодо правової допомоги провели сьогодні у Ковелі
Для підвищення юридичної грамотності ковельчан ознайомили з проектами, які зараз реалізуються в Україні: "Я маю право" та "Чужих дітей не буває".

У Ковелі відбулась акція проти торгівлі людьми та домашнього насильства

У Ковелі відбулась акція проти торгівлі людьми та домашнього насильства
Ковельчанам розповідали, як не потрапити до рук шахраїв, виїжджаючи за кордон, як не стати жертвами домашнього насильства та які організації можуть надати відповідну допомогу.

Запрошуємо до участі у конкурсі!

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: