Молодят у Ковелі з одруженням привітав Арсен Мірзоян

День одруження, який минулої неділі, 9 вересня, у Ковелі відзначали наречені Яна та Олександр, став для них по-справжньому щедрим на хвилюючі емоції, щирі побажання та надзвичайно приємні і несподівані сюрпризи.

Надвечір у заклад, де наречені гуляли весілля, прибули їхні друзі, котрі цього дня також вирішили поєднати свої долі. А вже коли Яна збиралась обтанцьовувати своїх дружок, у фойє залу разом із представниками своєї музичної команди з'явився відомий український співак, учасник шоу «Голос країни» Арсен Мірзоян.

Його поява стала неабиякою несподіванкою не лише для усіх гостей, а й для самих молодят. Арсен вирішив зробити їм подарунок і виконав свій хіт «Джеральдіна». Після цього присутні ще довго не відпускали його, просили зробити селфі, дякували за візит.

Якби не фото, то потім, мабуть, мало б хто і повірив їм, що вони зустрілись на весіллі з Арсеном Мірзояном, адже ні в Ковелі, ні в Луцьку цього дня концерту музиканта заплановано не було.


Юрій КОВАЛЬ
Фото автора

Джерело - Сільські новини


#Дозвілля

Вперше у Ковелі - виставка підводної фотографії

Вперше у Ковелі - виставка підводної фотографії
14 вересня о 18.00 в культурно-просвітницькому центрі відбудеться унікальна виставка світлин Тетяни Тарасенко - "Занурення".

У Ковелі відсвяткували піввіковий ювілей багатоповерхівки

У Ковелі відсвяткували піввіковий ювілей багатоповерхівки
Минулої суботи мешканці будинку по вулиці Смирнова,2 відзначили 50-ліття з дня здачі будівлі в експлуатацію. Це був перший кооперативний будинок у Ковелі.

У Ковелі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Ковелі відкрили інклюзивно-ресурсний центр
Тут надаватимуть психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими освітніми потребами. На його оснащення з державного бюджету виділили понад 180 тисяч гривень.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: