12 вересня у Ковелі відбудеться екологічна акція “Міжнародний день чистих берегів”

Виконавчий комітет міської ради та міжрайонне управління водного господарства закликають ковельчан долучитись до екологічної акції, яка відбудеться у Ковелі завтра, 12 вересня. Про це інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Традиційно у вересні проходить масштабна екологічна акція “Міжнародний день чистих берегів” (International Clean Beach day), яку проводять щороку у різних куточках світу за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій. Зокрема, в цей день прибираються береги річок, морів та океанів. Захід започатковано в 1986 році і з часом він набуває все більше популярності.

Наразі проблема засмічення побутовими відходами водойм набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенесення сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу підтримують захід.

Завтра, 12 вересня, о 10.00 год. збір на вул. Фабричній (в районі РЖКП №1).

Кожен охочий може прийти і допомогти прибирати береги Турії.
Не будьмо байдужими!


Відділ з питань цивільного захисту
та екологічної безпеки


#Турія #Безпека #КовельськеМУВГ

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.