Життя і творчість під водою: у Ковелі відкрито виставку унікальних світлин Тетяни Тарасенко

У Ковелі такого ви ще не бачили! 14 вересня в культурно-просвітницькому центрі відкрито унікальну виставку світлин Тетяни Тарасенко — "Занурення".

Поєднання екстремального виду спорту — дайвінгу, з витонченим мистецтвом фотографії, на перший погляд - справа не жіноча, проте їй це вдалося. Фотохудожниця створює патріотичні та романтичні композиції під водою (у басейнах), через об'єктив свого фотоапарата показує безмежний і чарівний підводний світ морів та океанів.

Тетяна Тарасенко народилася і виросла у Ковелі. Зараз мешкає в Києві. Її виставка відбудеться в рідному місті вперше.

Займається дайвінгом уже 13 років. За цей час побачила підводний світ Чорного, Червоного, Середземного морів, Індійського і Тихого океанів. І, звичайно, волинського озера Світязь.

Аби поділитися власними враженнями від розмаїття побаченого — вирішила фільмувати. Купила відповідне спорядження, пройшла навчання, отримала сертифікати. Тож, уже понад 11 років займається творчістю під водою: у природних водоймах та басейнах.

У звичайному житті Тетяна — звичайна жінка: любляча дружина та мама двох донечок.

Її роботи зачаровують та інтригують. Їх варто побачити.
Виставка діятиме впродовж місяця.
Культурно-просвітницький центр
#Виставка #Дозвілля

Вперше у Ковелі - виставка підводної фотографії

Вперше у Ковелі - виставка підводної фотографії
14 вересня о 18.00 в культурно-просвітницькому центрі відбудеться унікальна виставка світлин Тетяни Тарасенко - "Занурення".

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: