У Ковелі на очисних спорудах водоканалу встановили нове сучасне обладнання, придбане за кошти міського бюджету

У Ковелі освоюють нові технології. Зокрема, тепер зосередили увагу на реконструкції очисних споруд. Нині вони працюють справно, але потребують модернізації. Відтак, щоб створити комфортні умови для життя людей та поліпшити екологію міста фахівці УВКГ «Ковельводоканал» опрацювали найсучасніші методи та технології, які зараз відомі на заході.

Учора на підприємстві запрацювала повітродувка фірми «KUBICEK» (Чехія). Принцип роботи цього обладнання полягає у тому, що вода, потрапляючи з каналізаційних стоків до очисних споруд, максимально насичуватиметься киснем. Це продовжить життя бактерій, які її очищають.

Крім цього, у механізмі використовуються сучасні економічні двигуни, застосування яких дозволяє значно знизити витрати на енергоспоживання. Отож, їх вартість з часом окупиться.

На презентацію обладнання завітали міський голова Олег Кіндер та директор з експорту фірми «KUBICEK» Пьотр Баслер. Олег Олексійович наголосив, що очисні споруди Ковеля – це один з основних елементів життєдіяльності міста. Порадившись з директором підприємства Юрієм Рибачком, обговоривши концепцію їх реконструкції, було вирішено першочергово закупити саме цей сучасний механізм. На його придбання з місцевої казни виділили 2,9 мільйони гривень. В подальшому потрібно буде закупити ще одну повітродувку.

«Таким чином ми будемо покращувати загальний стан очисних споруд, проводити їх модернізацію. Ці заходи даватимуть хороші результати. Тому ми не будемо зупинятися, а продовжуємо рухатися в цьому ж напрямку», - резюмував Олег Олексійович.

Керівник водоканалу подякував міському голові за співпрацю та розуміння. Придбання цього обладнання - це справді великий крок до покращення екології міста. Юрій Іванович подякував колективу підприємства за професіоналізм та старанність. Він звернув увагу присутніх, що для підготовки приміщення теж потрібно було затратити чимало часу, добре попрацювати. І результат просто вражає. А все завдяки злагодженій, командній роботі.


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради#Ковельводоканал #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.