Ковельська станція юних натуралістів похвалилась першим врожаєм бананів

Ковельська станція юних натуралістів похвалилась першим врожаєм бананів. Фото екзотичної рослини виклали на сторінці позашкільної установи у мережі Фейсбук.

Як повідомила для КовельPost директор Віра Бобчук, бананове дерево у них росте вже сьомий рік, проте лише зараз почало плодоносити. Разом із вихованцями вони дуже оберігають рослину, адже їй потрібен особливий догляд у неприродних для неї умовах. Тож усі з нетерпінням чекають достигання плодів першого врожаю карликового банана.

Юні натуралісти також вирощують й інші тропічні фрукти й екзотичні культури, які непогано себе почувають в умовах теплиці. Є тут чотири рослини ананаса. Дві із них (восьмирічного віку) уже плодоносили. Ще дві — молоді, тож поки лише ростуть та набираються сил.

З часу заснування станції росте тут опунція (сімейство кактусових). Їй уже понад сорок років. А з 1985-го — панкраціум, особливо поширений на Канарських островах та в Середземномор'ї. А з 2013 року юні натуралісти вирощують інжир, привезений з Криму.#КовельськаСЮН #Освіта

Читайте також

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО
З нагоди Дня міста почесних відзнак удостоєні 18 активних та успішних особистостей у номінаціях: «Найкращий благоустрій території підприємства, організації», «Найкращий благоустрій прибудинкової території», «Найкраще озелення балкону», «Юний талант року», «Громадський діяч року», «Меценат року».
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.