Нещеплених дітей не допускатимуть до занять у школах та садках

Міністерство освіти та науки спільно з МОЗ видало указ, у якому йдеться, що невакцинованих дітей не пускатимуть на заняття у школи та дитячі садки. Повідомляє Укрінформ.

Відповідний документ від 6 вересня 2018 року з підписами Уляни Супрун та Лілії Гриневич був розісланий головам обласних та Київської міської державної адміністрації.

У МОЗ нагадали, що зараз в Україні спостерігається спалах кору і від початку року зафіксовано майже 30 тисяч випадків захворювання, 13 з яких закінчились летально.

"Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності".

"Враховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров'я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти", - йдеться в документі.

У відомствах нагадують, що ця вимога передбачена статею 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

"Відповідно до цієї статті, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється", – констатують у МОЗ та Міносвіти.#Кір #Освіта #Безпека

Волиняни продовжують хворіти кором. Про захворюваність ковельчан не повідомляється

Волиняни продовжують хворіти кором. Про захворюваність ковельчан не повідомляється
Найбільша кількість хворих на кір у Ратнівському районі (13 осіб), Ковельському районі – (10 осіб), Горохівському районі (5 осіб) та Луцькому районі (3 особи).

Епідемічна ситуація із захворюваністю на кір стабілізувалася

Епідемічна ситуація із захворюваністю на кір стабілізувалася
Тенденція до зростання рівня захворюваності утримується на трьох адміністративних територіях: Ратнівському і Луцькому районах та у Нововолинську.

Рівень захворюваності на кір у Ковелі дещо знизився

Рівень захворюваності на кір у Ковелі дещо знизився
За останній тиждень (з 09.06. по 15.06.2018 року) на кір в місті захворіло 13 осіб. Є новий спалах хвороби в побуті.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: