У Ковелі ведуться роботи з благоустрою. Їх хід проінспектував заступник міського голови Андрій Товстига. Зокрема, він оглянув ремонт прибудинкової території на вулиці Володимирській, 91а.

Тут повністю знято старе неякісне покриття, відокремлено зони для пішохідних доріжок, проїжджої частини, розбито клумби біля під’їздів.

“У нас уже є хороший досвід щодо таких ремонтів. Останніх два роки зроблено було чимало дворових територій. Використовуємо лише бруківку. Приємно, що мешканці підтримують наші починання, створюють гарні квітники, теж беруть участь у благоустрої”, - говорить Андрій Володимирович.

Задоволені змінами і самі мешканці. Іван Панасюк каже, що будівельники якісно виконують свою роботу і подвір’я набуває все більш привабливого вигляду.

До слова, поруч прибудинкова територія (вул. 40 років Перемоги, 15), яку було зроблено торік. Там уже все прибрано, комфортно. Дизайн клумб є досить цікавим, що додає особливого колориту. Один з мешканців розповів, що з радістю займається їх оформленням і доглядом. Так само роблять і його сусіди.

Неподалік ще один об’єкт, де проводився ремонт - вулиця 40 років Перемоги. "Відповідно до неодноразових звернень мешканців міста та депутатів міської ради ще торік було прийняте рішення про реконструкцію цієї вулиці - від Володимирської до ДНЗ №8, - розповідає Андрій Товстига. - На минулому тижні всі будівельні роботи здійснено — прокладені сучасне асфальтове покриття, пішохідні доріжки з бруківки, нанесено розмітку”.

Марія Мар’юк, яка приводить свою онучку в дитсадок “Казка” пригадує, що бездоріжжя тут створювало чимало незручностей. “Сьогодні все змінилось, ми маємо прекрасну дорогу, - не стримує емоцій жінка. - Завдячуємо міській владі, що для мешканців цього мікрорайону, наших дітей, онуків створені гарні умови”.

На вулиці Липинського роботи дещо призупинились, хоча чималу їх частку здійснено. Там зроблено водовідведення. замінено бордюри, незабаром тут теж заасфальтують проїжджу частину.

Зараз бригада ПрАТ “ШБУ-63” працює на вулиці Тимошенка, де облаштовує водовідведення.

Нагадаємо, що це дорога міжнародного значення, тому її капітальний ремонт здійснюють на умовах співфінансування. Загальна вартість - 12 мільйонів 866 тисяч гривень. З них — 5 мільйонів 966 тисяч — міський бюджет, решта — обласний.

Ця вулиця постійно завантажена, рух тут надзвичайно інтенсивний, а тому прокладання тут нового асфальтового покриття — вдале і небхідне рішення для Ковеля.

“Ця ділянка дороги капітально не ремонтувалась досить давно, а тепер вона змінить свій вигляд. Кошти з обласного бюджету місто отримало. Усі заплановані роботи на цій вулиці будуть виконані, - запевняє заступник міського голови. - Ми неодноразово наголошували, що у 2018 році суттєва сума буде спрямована на дорожнє будівнитво вулиць. Серед них - 40 років Перемоги, Липинського, Тимошенка, Олени Пчілки. Чимало зроблено поточних ремонтів. Велику увагу приділили і приватному сектору. Загалом у цьому році гарно спрацювали. Сподіваюсь, надалі темпи теж не будемо збавляти”.


Відділ внутрішньої політики,організаційної роботи та
зв'язків з громадськістю


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради