За добу - дві пожежі у ковельських потягах

У потязі сполученням «Ковель-Сарни» ввечері 14 вересня трапилася пожежа. Про це інформаційному агентству «ВолиньPost» повідомили очевидці інциденту. За їхніми словами, пожежа у потязі виникла 14 вересня о 23:05. «Протягом 20 хв до цього моменту у вагонах було повно диму», - стверджує очевидець події.

«Вогонь здіймався високо, на найближчій зупинці всі пасажири повиходили», - каже він. Незабаром вдалося подолати наслідки і займання і потяг продовжив рух. На щастя, минулося без постраждалих.

Про іншу надзвичайну подію, яка також сталася 14 вересня, повідомляє ПроКовель.

Пасажирський поїзд «Ягодин-Ковель» не зміг вчасно прибути до міста. На вокзалі станції Ковель залізничники повідомили, що потяг, який мав би прибути на кінцеву близько 13 години дня, запізнюється з технічних причин.

Однак пасажири, що чекали на потяг на станції Мацеїв, зателефонували до редакції «ПроКовель» і повідомили про надзвичайну подію. Виявляється, що один з його вагонів загорівся. Також вони розповіли, що клуби їдкого диму було видно ще здалеку, а пасажири горе-потяга встигли безпечно вийти на зупинці, тому не постраждали.#Укрзалізниця

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.