Боржникам аліментів нотаріуси та держреєстратори відмовлятимуть у вчиненні реєстраційних дій

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради повідомляє, що з 28.08.2018 року набрали чинності зміни у законодавстві у сфері державної реєстрації, внесені Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання” від 03.07.2018 № 2475-VIII, а саме відтепер, нотаріуси, органи, що здійснюють реєстрацію, державні реєстратори, у випадках, передбачених законодавством, перевірятимуть відомості щодо заявників у Єдиному державному реєстрі боржників.

У разі наявності записів у такому реєстрі державні реєстратори, нотаріуси зобов’язані відмовити у вчиненні реєстраційних дій та в день звернення боржників повідомити зазаначений у єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця. Заборона стосується і перереєстрації, зняття з обліку авто, якщо відомості про його власника є в Єдиному реєстрі боржників.#ЦНАП

У Ковельському ЦНАПі облаштували дитячий куточок

У Ковельському ЦНАПі облаштували дитячий куточок
Мініатюрні меблі, іграшки, дошка для малювання крейдою - усе це стає у нагоді малечі, доки дорослі вирішують свої справи з оформленням документів.

Ковельський ЦНАП у серпні прийняв рекордну кількість відвідувачів

Ковельський ЦНАП у серпні прийняв рекордну кількість відвідувачів
До 1 вересня можна було оформити повернення коштів за економне споживання енергоресурсів житлової субсидії.

Змінено порядок державної реєстрації права власності на земельну ділянку

Змінено порядок державної реєстрації права власності на земельну ділянку
Відтепер до Державного реєстру не вносяться дані про адресу земельної ділянки та цільове призначення. Проте у ЦНАПі кажуть, що технічно зареєструвати наділ без зазначення цільового призначення неможливо.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: